Вільям Бернс Украина штат Монтана Євросоюз политика общество спорт Манчестер Сити футбол Манчестер Юнайтед Английская Премьер-лига Вільям Бернс Украина штат Монтана Євросоюз

Манчестер Сити с дублем Холанда поиздевался в дерби над Манчестер Юнайтед

Сейчас читают: 702
nv.ua

Манчестер Сити на выезде разгромил Манчестер Юнайтед со счетом 3:0 в матче 10 тура английской Премьер-лиги.Манчестер Сити открыл счет на 26-й минуте благодаря пенальти, который реализовал Холанд.На старте второго тайма норвежский форвард оформил дубль, головой замкнув на дальней штанге навес Сильвы.На 80-й минуте Холанд ассистировал Фодену, который установил разгромный счет.Манчестер Сити набрал 24 очка и занимает третью строчку.

Манчестер Юнайтед с 15 баллами находится на восьмой позиции.Манчестер Юнайтед — Манчестер Сити 0:3Голы: Холанд, 26, 49, Фоден, 80 Турнирная таблица Ранее сообщалось, что в чемпионате Италии Кальяри одержал сумасшедшую победу над Фрозиноне, проигрывая в три мяча за 20 минут до конца матча.Новий випуск журналу NV вже у продажу Директор ЦРУ Вільям Бернс написав книжку, яка, на мою думку, має бути обов’язковою для прочитання тими, хто прагне зрозуміти всі важливі події у світі з кінця ХХ століття, зокрема за кулісами дипломатії, міжнародної політики Кирило Буданов, начальник ГУР, — про книгу Невидима сила.

Як працює американська дипломатія Повний текст про улюблені книжки Буданова читайте в номері, що можна придбати тутНовий випуск журналу NV вже у продажу Путін був змушений вбити одного зі своїх найдовіреніших лейтенантів, Пригожина, на очах у всього світу, щоб показати, що він все ще головний.