США Марокко Україна Іран самит спорт ЧМ-2022 Сполучені Штати Америки США Марокко Україна Іран

Збірна Уельсу завдяки Бейлу врятувала нічию зі США на чемпіонаті світу-2022

Сейчас читают: 908
rbc.ua

Головні команди Уельсу та Сполучених Штатів не виявили сильнішого в матчі 1-го туру групового етапу світової першості в Катарі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Чемпіонат світу-2022, група B, 1-й тур США – Уельс – 1:1 Голи: Веа, 36 – Бейл, 82 (пенальті) Перший момент у матчі виник на 9-й хвилині.

Це Родон намагався перервати простріл Веа до штрафного майданчика валлійців і пробив у напрямку власних воріт. На щастя, влучив у голкіпера.