США Катар Украина Іран Сенегал Англія Голландія люди спорт Здоровье и красота футбол США Катар Украина Іран Сенегал Англія Голландія

Уельс відігрався в матчі з США за рахунок пенальті | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей

Сейчас читают: 902
real-vin.com

ЧС-2022. Матч №4Группа В. США — УельсНа чемпіонаті світу з футболу в Катарі сталася перша нічия. Завдяки пенальті від програшу спаслися валійці, які не пустили на Мундіаль збірну України.США свій шанс використали на 36 хвилині, коли на ворота Уельса вибіг Тімоті Веа.

Валійці відігралися на 82 хвилині, коли свій гол з точки забив Бейл.Трохи раніше англійці в цій групі розгромили Іран з рахунком 6:2.Группа А КомандаИВНПМО1Англія11006-232США10101-113Уельс10101-114Іран10012-60Зіграні матчі ЧС:Катар — Еквадор — 0:2Англія — Іран — 6:2Сенегал — Нідерланди — 0:2<hr />Подпишитесь на новости<hr />